tvnpix tvnpix

Lalka

Lalka
Lalka

Lalka nie jest psem wymagającym. Bezproblemowa, idealna na podwórko sama lub do towarzystwa dla innego psa. Nie przepada za dużymi sukami i kotami, za to z samcami każdej wielkości jest w stanie się dogadać. Lalka ładnie chodzi na smyczy i uwielbia jazdę samochodem.

Jak to jest z lalkami, chyba każdy wie. Na początku wielka ekscytacja. Nowa, wyjęta z pudełka. Z nienaganną fryzurą i błyszcząca sukienką. Obiekt tysiąca westchnień i ciągłej uwagi. Z czasem włosy zaczynają matowieć, na ubraniu pojawiają się przebarwienia, a i na twarzy zabawka już nie taka, jak dawniej. Wtedy mija okres euforii, zachwytu i uwielbienia. Stara lalka odchodzi w niepamięć, zostaje rzucona w kąt i, mimo że jest gdzieś w zasięgu wzroku, to tak jakby jej nie było...
Dokładnie tak samo było z naszą Lalką. Na początku kochana, zadbana i otoczona atencją. Z czasem jednak trafiła na krótki łańcuch. Stała się niewidzialna. Nikt nie spojrzał w te pełne smutku psie oczy. Nikt nie widział poklejonej i brudnej sierści. Nikt... 8-letnie życie 40-kilogramowej suni zmieniło się o 180 stopni. Trafiła pod opiekę naszej Fundacji, gdzie w domu tymczasowym zregenerowała się, otworzyła i odmłodniała (To zapewne przez błotne kąpiele na podwórku.

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE w Lublinie
numer telefonu: +48 690 280 455
https://www.facebook.com/fundacjaexlege

Podziel się:

Polub stronę Szkło kontaktowe:
  • Skopiowano do schowka

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje