tvnpix tvnpix

Kaj - iskierka radości

KAJ, TEL. 737 147 800
KAJ, TEL. 737 147 800

Kaj to prawdziwy pieszczoch, kocha przytulanie, spacery i ludzi.

Trafił do schroniska w Józefowie k. legionowa  w 2015 roku z innego, niestety złego, schroniska. Na początku nie ufał ludziom i panicznie bał się smyczy. Ale od jakiegoś czasu to zupełnie inny pies. Bardzo kocha spacery, uwielbia wodę, Jest pełny młodzieńczej radości i ciągle się uśmiecha. Okazało się też, że kocha ludzi całym sobą i nie potrafi bez nich funkcjonować.  Nad wszystko uwielbia się przytulać, mógłby się tulić cały czas.

Kocha siedzieć ze swoim człowiekiem na kanapie, jest wtedy cały rozpromieniony szczęściem. Tylko w pierwszym kontakcie z nieznajomą osobą jest ostrożny.

Za to nie potrafi odnaleźć się w zamkniętej klatce, jak tylko go tam zamykamy, zaczyna bez przerwy biegać wokół boksu  z frustracji. Dlatego szukamy dla niego spokojnego domu, pełnego ciepła, gdzie będzie miał swoich ludzi do przytulania, ale też do chodzenia na długie spacery, bo to jeszcze młody pies, który uwielbia być w ruchu.

Kaj boi się jeszcze dużego ruchu i gwaru miejskiego, dlatego idealnie by było gdyby zamieszkał w raczej spokojnej okolicy.

Raczej dobrze dogaduje się z psami, więc może zamieszkać z innym psem lub suczką, oczywiście po wcześniejszym zapoznaniu psiaków.

Więcej o Kaju opowiedzą: Asia 737 147 800, Ania 698 307 526

Podziel się:

Polub stronę Szkło kontaktowe:
  • Skopiowano do schowka

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje