tvnpix tvnpix

Piękny Ben

Ben ma ten sam numer telefonu co Bobi:)
Ben ma ten sam numer telefonu co Bobi:)

Dojrzały, spokojny nieco płochliwy Ben szuka spokojnego domu.

Kiedy latem 2017 r. Ben trafił do schroniska był bardzo zaniedbany. W niczym nie przypominał obecnego psa. Był ogromną, zaniedbaną i chudą kupką nieszczęścia. Niechętnie opuszczał boks i chodził na spacery. Był bardzo przerażony tym miejscem.

Obecnie jest zdecydowanie lepiej. Przybrał na wadze i ogromnie poprawiło mu się futro. Chętniej wychodzi z boksu, jest dużo spokojniejszy i z ogromnym entuzjazmem wita znajome osoby. Potrafi nawiązać fajną relację z człowiekiem, w którym szuka wsparcia.

Czasami zachowuje się jak szczeniak, ale mimo wszystko najbezpieczniej czuje się w swoim boksie i w swojej budzie. Obawia się szybkich ruchów i czasami płoszy, nie zawsze czuje się pewnie ale nie wykazuje przy tym agresji. Na spacerach zainteresowany głównie psimi sprawami. Potrafi ładnie chodzić na smyczy, ale zdarza się pociągnąć mocniej zwłaszcza w drodze powrotnej. Od niedawna Ben spaceruje w towarzystwie miłej średniej suczki i w jej towarzystwie czuje się zdecydowanie pewniej. Chętnie trafi do domu z cierpliwym opiekunem i psim towarzystwem. Miła przyjaźnie nastawiona do Bena suczka może stanowić dla niego ogromne wsparcie.

Ze względu na zdiagnozowaną dysplazję Ben nie powinien chodzić po schodach i potrzebuje ciepłego, suchego miejsca do spania. Jest psem w wieku ok. 8-10 lat.


Kontakt: Agnieszka 693 141 535, Janusz 888-872-564, Piotr 601-388-000.


Ben przebywa w Schronisku na Paluchu, nr ewidencyjny 1286/17.

Podziel się:

Polub stronę Szkło kontaktowe:
  • Skopiowano do schowka

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje