tvnpix tvnpix

Para przyjaciół

Tel. w sprawie adopcji Astona i Martina: 502 906 532
Tel. w sprawie adopcji Astona i Martina: 502 906 532

ASTON i MARTIN - to cudowna para przyjaciół. Wspaniałe, łagodne, ufne i oddane człowiekowi psy. Połączyło ich życie - smutne, samotne, na opuszczonej działce.

Dwa psiaki żyły tam kompletnie same, zdane tylko na siebie, na swoją przyjaźń i lojalność. Razem stawiały czoła biedzie i trudnemu, bezdomnemu losowi. Martin, malutki uroczy piesek w dojrzałym wieku, i duży, bardzo młody Aston, który dorastał od szczeniaka u boku Martina. Udało im się przeżyć, przetrwać zimę bez schronienia, bez regularnego pożywienia. Aston jednak, mimo że większy i silniejszy nie wytrzymał ciężkich warunków, zachorował, przeziębił się ciężko, był na granicy śmierci.

Dosłownie w ostatniej chwili oba psiaki trafiły pod opiekę Fundacji i zostały umieszczone w klinice, gdzie troskliwie się nimi zajęto. Aston po długim leczeniu odzyskał w pełni zdrowie. Martin, choć zdrowy, nie opuścił lecznicy ani na moment, był cały czas przy towarzyszu,. Nie mógłby zostawić przyjaciela. Leżał przy chorym Astonie cały czas, przez kilkanaście dni.

Teraz oba psiaki zdrowe i pełne nadziei na przyszłość czekają na ciepły, gościnny dom, w którym znajdzie się miejsce dla nich obu. Tylko razem będą szczęśliwe. Psiaki są wykastrowane, mają wszystkie szczepienia.

Tel. w sprawie adopcji Astona i Martina: 502 906 532

Podziel się:

Polub stronę Szkło kontaktowe:
  • Skopiowano do schowka

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje